Click Chic (lub po polsku klik szik) to sklep on-line.

Paniom ceniącym elegancję i styl proponujemy luksusowe marki w naprawdę dużym wyborze i przystępnych cenach. Współpracujemy wyłącznie z włoskimi producentami, ponieważ czy się to komuś podoba czy nie, to właśnie Włochy są krajem wyznaczającym trendy światowego wzornictwa. Dodając prostym rzeczom, takim jak damska torebka czy skórzana kosmetyczka cech absolutnie indywidualnych i ponadczasowych włoskie wzornictwo przemienia je w przedmioty unikatowe, ekskluzywne, obdarzone tchnieniem artyzmu największych poetów, malarzy, rzeźbiarzy czy architektów. Dopiero wtedy, gdy ożyje w nich piękno i artystyczna wizja stają się przedmiotem pożądania i nieodłącznym towarzyszem wielu Pań. Stają się tarczą, herbem, ozdobą, wyznacznikiem przynależności do tej klasy kobiet, która zawsze jest ponad przeciętnością.

Chcąc zaspokoić indywidualne gusty każdej eleganckiej Pani osobiście angażujemy się w wybór naszych kolekcji w Mediolanie. W tym celu kilka razy w ciągu roku odwiedzamy targi mody i showroomy najlepszych włoskich marek. Sprowadzamy wyłącznie niepowtarzalne, oryginalne produkty najlepszych producentów. Proponujemy firmowe damskie torby, torebki, kosmetyczki i portfele takich producentów jak ARMANI JEANS i VALENTINO. Są to markowe kolekcje największych włoskich kreatorów mody. Rozpoznawalne na całym świecie. Same w sobie stanowią wyznacznik estetyki i dobrego stylu. Pokazując się z takim drobiazgiem zawsze jest się trendy (lub po prostu trendi – jak kto woli).

Dla tych Pań, które poszukują czegoś absolutnie niepowtarzalnego proponujemy luksusowe marki SARA BURGLAR oraz VALENTINO ORLANDI. Ekskluzywne, skórzane kolekcje tych producentów dedykujemy kobietom ceniącym unikalne wzory i luksusowe dodatki, posiadającym indywidualne poczucie estetyki i pragnącym wyróżnić się w każdej okoliczności. Unikalne wzornictwo i perfekcyjna jakość ręcznego wykonania tych kolekcji dla wielu Pań zapewne są bezcenne.

Na naszą ofertę składają się piękne damskie torby, torebki, portfele i kosmetyczki oraz niezwykle ładna i markowa galanteria podróżna, tj. luksusowe torby podróżne, walizki i kosmetyczki firmy BRIC’S. Te niezwykle eleganckie akcesoria podróżnicze wyróżniają nie tylko na lotnisku, promie czy w hotelu. One po prostu sprawiają, że czujesz się pewnie i wyjątkowo w podróży.

Posiadamy również niewielką kolekcję dla Panów. Szczególnie polecamy torby miejskie, które każdemu Panu ułatwią życie. Markowy neseser lub ekskluzywna włoska torba to również ikona dobrego smaku, to jest to coś co dostrzeże i doceni każda Pani. Panowie! Warto o tym pomyśleć. Kiedy zaopatrzycie już siebie, to zróbcie również miły prezent dla żony. Na pewno zaskarbicie sobie jej uczucie.

Większość naszych produktów to skórzane arcydzieła wzornicze i jakościowe. Reszta wykonana jest z najwyższej jakości materiałów z tworzyw sztucznych oraz eko skór.

Zapraszamy.
 

Ta strona stosuje pliki cookies     więcej